Kontakty

Kontakty

Adresa
Gymnázium Varnsdorf, Střelecká 1800, Varnsdorf, 407 47
47274751
IZO
110017919
Číslo účtu
4041360297/0100
Kód studia
79-41-K/81
Pevná linka
+420 412 371 423
Mobilní telefon
+420 723 522 977
Kudy k nám
Předpřipravená brožurka s mapou
Zřizovatel
Biskupství litoměřické
Dómské nám. 1
412 88 Litoměřice
biskupstvi@dltm.cz
www.dltm.cz

Napište nám

Kontaktní osoby

Ředitel školy Ing. Bc. Jiří Jakoubek
jakoubek@bgv.cz
Zástupce ředitele Mgr. František Paulus
paulus@bgv.cz
Ředitel Akademie příslibu Mgr. František Paulus
paulus@bgv.cz
Výchovná poradkyně Mgr. Martina Janáková
janakova@bgv.cz
Tajemnice a hospodářka Romana Dvořáková
dvorakova@bgv.cz
Metodik primární prevence Mgr. Radka Holubářová
holubarova@bgv.cz
Rodinné centrum Jonáš
Bc. Monika Hronková
jonas.bgv@seznam.cz
+420 721 066 319

Učitelé

Dlasková Kateřina Mgr. dlaskova@bgv.cz
Dopita Petr Ing. dopita@bgv.cz
Hedvík Jan Mgr. hedvik@bgv.cz
Holeček Vladimír Mgr. holecek@bgv.cz
Holubářová Radka Mgr. holubarova@bgv.cz
Hrabal Milan Mgr. hrabal@bgv.cz
Huml Michael Mgr. huml@bgv.cz
Jakoubek Jiří Ing. Bc. jakoubek@bgv.cz
Janáková Martina Mgr. janakova@bgv.cz
Jasa Marek Mgr. jasa@bgv.cz
Jirchářová Zuzana Mgr. jircharova@bgv.cz
Kamil Bujárek Ing. bujarek@bgv.cz
Krejčová Vladislava Mgr. krejcova@bgv.cz
Lenka Foberová Mgr. foberova@bgv.cz
Loubková Kateřina Mgr. loubkova@bgv.cz
Makalová Kateřina Mgr. makalova@bgv.cz
Málková Kamila Ing. malkova@bgv.cz
Moňaková Kateřina monakova@bgv.cz
Nikola Hendrichová Bc. hendrichova@bgv.cz
Paulus František Mgr. paulus@bgv.cz
Paulusová Jana Mgr. paulusova@bgv.cz
Petrová Jana Mgr. petrova@bgv.cz
Pohludková Jana pohludkova@bgv.cz
Pondělíčková Lenka Mgr. pondelickova@bgv.cz
Svobodová Marcela Mgr. svobodova.marcela@bgv.cz
Svobodová Veronika Bc. svobodova.veronika@bgv.cz
Škáchová Žaneta skachova@bgv.cz
Veselá Jana PaeDr. vesela@bgv.cz
Zelinka Vlastimil zelinka@bgv.cz