Milý čtenáři

Milý čtenáři,

jsem mořena a skoro už umořena očkováním, testováním, nejrůznějšími sáhodlouhými  pokyny, rouškami, respirátory, negativními zprávami ve všech médiích - nejen covidovými.

Ale mám opravdu velkou výhodu a štěstí, protože se pohybuji mezi vesměs skvělými lidmi, ať malými svým  vzrůstem a mladými věkem – přesto neskutečně schopnými, organizovanými a hlavně plnými entuziazmu, tak i zralými kolegy, kteří jsou skvělí!

Ve škole se  každý den nadopuji energií, elánem, úsměvem, radostí a směle vykročím do víru města…

Nejbližším silným a jistě nádherným dopingem mi bude uskutečnění odloženého věnečku v pátek 7.1.2022, na který jsme byli studenty mile pozváni, a já se moc těším.

I příští týden bude slavnostní, klasifikační. Budeme se potkávat na chodbách školy a v učebnách hezky oblečení a plni očekávání, jak zkoušky dopadnou. A jak znám své studenty, tak jistě velmi dobře.

A čekají nás stále nové a nové akce, zážitky, setkání a veselý život v kolektivu, pevně tomu věřím. Neztrácím proto radost, ba naopak, těším se na každý další den a vzkazuji všem třídám, že mají opravdu neuvěřitelnou sílu a energii. Děti (i dospělé) jsou nejvíc. Nic lepšího nebylo „vynalezeno“.

Potřebovala jsem Ti to, čtenáři, sdělit, a třeba se mnou nesouhlasíš, ale já to tak mám.

Mgr. Jana Petrová

Publikováno: 13.01.2022