Olympijský víceboj – okresní kolo 2024

300 závodníků z celého okresu se ve středu 10. 4. 2024 účastnilo Olympijského víceboje.

Varnsdorfská sportovní hala opět praskala ve švech. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – lehy-sedy, švihadlo, trojskok a hod medicinbalem.

OV je nejmasovější sportovní projekt, který je ojedinělý tím, že se do soutěže může zapojit každý kdo má chuť a nemusí mít super výkony. Závodí každý za sebe.

Z našeho gymnázia soutěžilo 58 závodníků. Všichni byli skvělí. Ve velké konkurenci zvítězil náš tým ve složení: T, Bučková, E, Urbanová, K, Keslerová, A. Hocko, M. Kout, F. Hrabák (G3A), M. Hanzalík (G3B) a G. Čepeláková (G4). Velká část tohoto týmu loni reprezentovala školu na republikovém finále v Brně.

V jednotlivcích získali medaili a postup tito žáci: A. Kroupová, J. Matysová, F. Chod, K. Eliášová, L. Slavík a V. Souček.

Nyní čeká postupující krajské finále v pátek 17. 5. v Klášterci nad Ohří. Disciplíny (běh 60 m, hod míčkem, skok daleký, shyby, dribling nebo 1000 m).