BGV - Dobrá volba

Aktuálně:

Probíhající online videokonference pro přípravu na jednotné přijímací zkoušky

Vzhledem k tomu, že v současné situaci stále není možné konat prezenčně přípravu na jednotné přijímací zkoušky (Dobrá volba BGV), tak realizujeme náhradní řešení formou online videokonferencí v prostředí aplikace ZOOM.

Stále je možné se do kurzu přihlásit a to na paulus@bgv.cz, kde je potřeba sdělit kontaktní email, na který budou zasílány podklady a odkazy na online konference.

Online schůzky probíhají ve čtvrtek a to tak, že od 15 hodin je český jazyk (Mgr. Martina Janáková) a od 16 hodin matematika (Ing. Kamila Málková). V těchto časech vám vždy do kontaktních emailů přijde odkaz na videokonferenci. Materiály ke schůzkám posíláme vždy v pátek před videokonferencí.

V případě jakýchkoliv dotazů pište na paulus@bgv.cz.

Kontakt na vyučující:

Český jazyk: janakova@bgv.cz

Matematika: malkova@bgv.cz

Gymnázium Varnsdorf, 9. 3. 2021


Nabídka online videokonferencí pro přípravu na jednotné přijímací zkoušky

Vzhledem k tomu, že v současné situaci stále není možné konat prezenčně přípravu na jednotné přijímací zkoušky (Dobrá volba BGV), plánujeme realizovat náhradní řešení formou online videokonferencí v prostředí aplikace ZOOM.

Přihlásit se můžete na emailu paulus@bgv.cz, kde je potřeba sdělit kontaktní email, na který budou zasílány podklady a odkazy na online konference. Pokud jste již reagovali na email s předběžným zájmem, tak se znovu přihlašovat nemusíte.

První online schůzka proběhne ve čtvrtek 18. 2. 2021, od 15 hodin český jazyk (Mgr. Martina Janáková), od 16 hodin matematika (Ing. Kamila Málková). V těchto časech vám do kontaktních emailů přijde odkaz na videokonferenci. Materiály ke schůzkám budeme posílat vždy v pátek před videokonferencí, první materiály tedy obdržíte na kontaktním emailu 12. 2. 2021.

V pondělí 15. 2. 2021 bychom chtěli v 15 hodin provést testovací připojení přihlášených zájemců, do kontaktního emailu vám v tomto čase přijde odkaz na videokonferenci v prostředí Zoom (pokud na počítači Zoom nepoužíváte pro jiné videokonference, tak se vám na počítač spustí průvodce instalací aplikace Zoom).

V případě jakýchkoliv dotazů pište na paulus@bgv.cz.

Kontakt na vyučující:

Český jazyk: janakova@bgv.cz

Matematika: malkova@bgv.cz

Gymnázium Varnsdorf, 8. 2. 2021


Vážení rodiče žáků pátých tříd, zájemců o studium na Gymnáziu Varnsdorf,

na základě dobrých zkušeností z minulých let nabízíme Vám, resp. Vašim dětem přípravný kurz k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky zaměřený na jednotnou státní přijímací zkoušku.

Kurz povedou učitelé Gymnázia Varnsdorf a bude probíhat od 8. října 2020 do dubna 2021 na Gymnáziu Varnsdorf vždy ve čtvrtek od 16.15 do 17.15 hodin  - střídavě jeden týden český jazyk, jeden týden matematika (celkem 8 lekcí českého jazyka a 8 lekcí matematiky a závěrečný test, který je zároveň přijímací zkouškou nanečisto). Na první hodinu je třeba, aby s žákem přišel dospělý, který bude na jeho přípravě k přijímacím zkouškám spolupracovat, aby vyslechl pokyny k organizaci kurzu a doporučení k domácí práci.

Kurz je bezplatný. Přípravný kurz je předmětem školního klubu Akademie příslibu Gymnázia Varnsdorf (informace najdete i na webových stránkách akademie.bgv.cz).

Aby mohlo Vaše dítě být do kurzu přijato, je třeba ho přihlásit do Akademie příslibu Gymnázia Varnsdorf (přihláška ve formátu PDF - vytiskněte na papír formátu A4 nebo si přihlášku můžete vyzvednout v kanceláři BGV), a to nejpozději do 15. 10. 2020. Přihlášku odevzdejte přímo v kanceláři BGV.

Pořiďte prosím žákům pro domácí přípravu tyto publikace nakladatelství DIDAKTIS:

TESTY 2019-20 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ

TESTY 2019-20 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ

Dále budou žáci potřebovat psací potřeby a rýsovací potřeby (ořezané tužky, kružítko, 2 pravítka, z toho 1 s ryskou) a desky formátu A4 na ukládání pracovních listů.

Termíny jednotlivých kurzů v PDF

Gymnázium Varnsdorf

 

Publikováno: 25.09.2020